Новини

Останні новини по роботі над підрядником

Робота продовжується

Слава Богу! Праця продовжується і зараз здійснюється переклад таких Книг та Листів: завершений переклад Листа Римлянам до 11-го розділу; розпочатий переклад Листа Якова та 2-го Листа Петра; продовжується праця на перекладом Євангелій від Луки та Івана. 

 

Коментарів (0) Переглядів: 64

Добавлені Листи до Підрядника

Слава Богу! Робота над перекладом продовжується. Раніше був добавлений на сайті Лист Римлянам, розділи 1-5. Тепер можна переглянути розділи 1-10 цього Листа. По завершенню всього Листа, на сайті будуть всі розділи (1-16).

Переклад Євангелії від Луки

Хочу з радістю повідомити про продовження перекладу Євангелії від Луки. Зараз перекладено 8 розділів і робота триває. Коли буде зроблена відповідна редакція цих розділів, їх розмістимо на сайті. 

Коментарів (0) Переглядів: 211

Переклад Листа Римлянам

Сьогодні закінчив переклад 1-го розділу Листа Римлянам і розпочав 2-й розділ. Попереду ще велика робота, але початок вже є. З Божої допомогою "пробіг" перший відрізок перекладацького марафону.

Коментарів (0) Переглядів: 254

Поновлення договору з UBS

В 2014 році появилось 5-е видання Грецького Нового Завіту. Коли ми починали роботу над підрядним перекладом, то взяли за основу 4-те виправлене видання Грецького Нового Завіту.

Soli Deo Gloria!

Нарешті можу повідомити про друге видання підрядника - Листи Галатам і Ефесянам. На сайті ці Листи розмішені деякий час тому, але згідно з домовленістю, елекронна версія не містить всього тексту Листів.

Початок перекладу Листа Римлянам

Сьогодні розпочався перекладацький "марафон", тобто робота над Листом апостола Павла Римлянам. Кожного разу, коли берешся перекладати велику Книгу чи Лист Нового Завіту, це можна порівняти до марафонського бігу. Особливо це стосується Листа Римлянам.