Відгуки

Категорія відгуків і коментарів по роботі над Підрядником

Якщо Ви маєте певні побажання щодо Підрядника, а також веб-сайту, будь ласка залиште Ваш коментар нижче. Також Ви зможете ознайомитися з новинами по роботі над Підрядником, коли завітаєте до розділу "Новини"

 

8 Коментарі | Додати Ваш
 • Номери віршів часто відірвані від тексту вірша, а також вони чомусь виділені напіврижним. Краще їх зробити непомітними, так як вони лише допоміжний апарат. Текст перекладу (зліва) сильно розірваний, важко сприймається. Краще зробити его не два пункти меншим і пропрацювати переноси.

 • Дякую Володимир за коментар. Відносно номерів для віршів. Вони росташовані в такому порядку, як стоять в грецькому тексті і тут нічого не змінюється. Доречно підмічено про виділення напівжирним. В цьому випадку можна відредагувати. А текст перекладу в усіх відомих мені підрядниках (англійских і російських) такий самий як текст оригінаоьної мови. Чому він розірваний? Довшина слів грецьких і українських різна і тому виникають розриви. Підрядний переклад відрізняється від звичайного тексту і його потрібно читати уважно. Книжковий варіант легше сприймається, ніж комп'ютерний.

 • Анатолій

  Найперше дякую за вашу працю. Це дуже важливо мати такий варіант Писання українською. Маю зауваження. Передусім, чому підрядний? Бо ж мова йде не про підряд, ряд, а про рядок (текст під рядком оригіналу). Словник укр. мови не подає слово підрядний з таким значенням. Натомість є слово підрядковий (від рядок). Також є граматичні огріхи в тексті передмови. Пишу з планшету, тому незручно копіювати речення з помилками. Але, як на мене, то відчутно, що у вашій команді бракує людини, що спеціалізується на українській мові. Благословінь!

 • Роман К.

  Анатолій, дякую за коментар. Якщо Ви знайшли помилку в передмові, будь ласка, вкажуть її. Відносно слова "підрядник". Ви вказали словниковий варіант прикметника "підрядковий". А як на рахунок іменника, чи подає словник іменникову форму? І як Ви утворите з цього прикметника іменник? Діло в тому, що раніше такого перекладу не було українською мовою. Звісно, не було такого слова. Російською він появись досить1 недавно. І є вже три варіанта "подстрочного перевода". Як завжди буває, два з них зробили в Україні: Журомський в Житомирі та Вінокуров з Києва. Англійських "interlinears" є достатньо. Іншими мовами також є. Дякую, Анатолій, за поради, але ті, хто краще мене розбирається в українській філології, не заперечували назву "підрядник". Може так станеться, що колись попаде в словник іменник "підрядник".

 • Олег

  Дуже дякую за працю. Є прохання по сайту. З телефону на андроїді не корректно відкривається поки не вибереш повну версію сайту. Якщо можливо попросити підправити мбільну версію сайту

 • Roman K

  Вітаю Олег, хочу вияснити відносно сайту: що саме потрібно поправити (напишіть більш детальніше)?

 • Данило

  На головній сторінці у передмові до другого видання у реченні: «…частиною і надіємось, що з Божою допомогою…» краще використати: «…частиною і сподіваємось, що з Божою допомогою», бо це "Український Підрядний Переклад".

 • Роман К.

  Вітаю Данило, дякую за Ваш коментар щодо передмови. Відносно слова/дієслова "надіємось". В моєму орфографічному словнику сучасної української мови є це слово. Хоча можна використати і вказане Вами слово також. Дякую за пораду.

Залиште Ваш коментар

0