Коментарі

Важливі коментарі до робіт над підрядником

Коментар на 1Тим. 2:1-2 про молитву

Після вступної частини (1 розділ), апостол в 2-му розділі вказує Тимофію на молитву. Чому Павло розпочинає саме з молитви? Особисто для нього молитва являється першочерговою в поклонінні Богу в церкві і цьому апостол навчає Тимофія: "Отже благаю перше всього звершувати молитви..."

Кожна людина говорить про те, чим вона жите і що вважає сутєвим. Коли уважно прочитувати Листи Павла, то можно прослідкувати одну характерну рису: він завжди на початку листа пише про свою молитву. Винятком є декілька Листів, але в основному після привітання Павло говорить про молитву (Рим. 1:8-10; 1Кор. 1:4; Еф. 1:15-16; Фил. 1:3-4; Кол. 1:3; 1Сол. 1:2; 2Сол. 1:3,11; 2Тим. 1:3; Филим. 1:4).

Павло був молитовником, тому сам робив і говорив іншим про свою молитву. Тимофій, молодий служитель, якого залишив апостол у Ефесі, мусим знати і практикувати служіння молитви в церкві в першу чергу. Ось тому Павло каже: "...перше всього звершуй..." Думаю, це є добрим прикладом наслідування кожному християнському служителю і сьогодні.

Коментарі | Додати Ваш
  • Коментарів не знайдено

Залиште Ваш коментар

0